Пожежа на базарі Оболонь

Пожежа на базарі ОболоньЧерез дві години після загоряння сімнадцять пожежно-рятувальних відділень Головного управління ГСЧС змогли ліквідувати пожежу. Постраждалих немає.

У Києві на території ПАТ Ринок “Оболонь” увечері 14 серпня виникла пожежа, повідомляє прес-служба ГосЧС України.

Згідно з повідомленням відомства, о 22:20 14 серпня Оболонському районі, по вул. Героїв Дніпра, 41, на території ПАТ Ринок Оболонь на покрівлі центрального павільйону виникла пожежа, площа якої склала близько 600 кв. м.

У 0:22 15 серпня пожежу ліквідовано. Жертв і постраждалих немає. Причина пожежі встановлюється. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.

Пожежа на базарі ОболоньЗа свідченнями очевидців, від вогню вибухали балони з газом.
За словами очевидців, охоронці ринку спочатку повели себе неадекватно. Вони забороняли допомагати їм у ліквідації вогню і тягнули із зверненням до пожежних.

Коли рятувальники прибули на місце події, вони зіткнулися з іншою, досить типовою для вітчизняних ринків проблемою – відсутністю можливості проїхати ближче до палаючого об’єкту. Всі шляхи були перекриті кіосками та магазинами. Пожежникам довелося перекидати рукави для подачі води через дахи споруд.

Незважаючи на ці перешкоди, з ліквідацією полум’я фахівці впоралися досить оперативно.

Автор

Квартиры посуточно Киев. Botanic Apartments, центр, недорого

+38 050 312 16 60; email: info@botanic.net.ua; www.botanic.net.ua; График работы: Пн-Вс 10:00-19:00