Про Компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії Botanic Apartments!

 

Ми раді вітати Вас в столиці нашої держави, місті Києві!
Київ це велике, гарне місто з розвиненою інфраструктурою, що притягає до себе безліч туристів і бізнесменів.

Коли Ви вирушаєте у відрядження або просто туристичну поїздку, чи не мало важливим фактором, є місце, де ви можете розташуватися і відпочити.

При розміщенні в не елітного готелях Вам надають обмежений простір з мінімальним набором для проживання. У свою чергу оренда апартаментів дозволяє самостійно визначати свої потреби і свободу дій.

Наша компанія знаходиться на ринку даного виду послуг з 2001 року і на сьогоднішній момент зарекомендувала себе як якісний і надійний партнер. Основною нашою метою стоїть не заманити клієнта шляхом демпінгацен, а надати максимально високий рівень сервісу і залишити тільки приємні спогади від проживання в наших апартаментах. Ви можете отримати такі послуги як: апартаменти подобово, оренда апартаментів, подобова оренда квартири.

Ми запропонуємо Вам весь необхідний спектр послуг для відчуття домашнього затишку і комфорту.
Всі апартаменти мають якісний ремонт європейського рівня і повністю оснащені всім необхідним для безтурботного проживання і можливості продуктивно попрацювати і добре відпочити.

Якщо Вам цікава подобова оренда квартир в Києві, то при бронюванні апартаментів ми завжди прислухаємося до Ваших побажань та надаємо саме те, що Вам необхідно. У майбутньому ми завжди намагаємося врахувати всі недоліки для поліпшення якості нашого сервісу. До ваших послуг оренда квартир подобово в Києві, апартаменти подобово в Києві.

Ми можемо пишатися тим фактом, що всі клієнти хоч раз скористалися нашими послугами повертаються саме до нас.

З повагою,

Керівництво Botanic Apartments

+38 050 312 16 60
+38 067 233 16 60
+38 063 237 22 76
Тел./ факс: +38 044 286 61 73

 email: info@botanic.net.ua

www.botanic.net.ua

 

 Україна, Київ, 01133, Бульвар Лесі Українки 28а оф.211

подобова оренда квартир в києві