Відпочинок в Карпатах

 

Відпочинок в Карпатах

 

Відпочинок в Карпатах є одним з найкращих і найефективніших шансів оздоровитися. Відвідавши Карпати, Ви позбудетеся симптомів втоми та отримаєте потужну енергетику вершин гір. Відпочинок в Карпатах подібний до справжнісінької казки, яка існує в житті. У Карпатах Ви завжди почуватиметеся як вдома. Відвідавши Карпати один раз, Ви неодмінно повернетеся ще.

Вибирайте належний варіант для відпочинку та лікування в живописних куточках – Трускавці, Східниці, Славську, Орявчику, Моршині, Закарпатті та ін. районах Карпат.

Одним з найкращих спа-курортів України є ТрускавецьТрускавець відомий далеко за межами України завдяки різноманіттям мінеральних вод. Найвідомішою з таких є чудо водиця – “Нафтуся”. Відвідайте Трускавець, бальнеологічний курорт, який має одну з найкращих та розвиненіших інфраструктур. Ми пропонуємо відпочинок Трускавці без переплати.

На віддалі 20 км. від Трускавця, на гірських перевалах, розкинулося невелике селище Східниця. Східниця має сприятливі умови клімату середньогір’я. Повітря тут стимулює кровоносні органи і функції центральної нервової системи. В Східниці Ви зможете нормалізувати процеси в органах шлунково-кишкової системи. “Нафтуся” у Східниці має набагато кращий лікувально-оздоровчий ефект.

Якщо ви любите активний відпочинок, то відвідайте саме серце в українських Карпатах – селища Славське, Орявчик, Тисовець. На Вас чекають лижі, сноуборд або санки взимку, піші та кінні прогулянки та катання на квадроциклах влітку.

Також Ви не залишитеся байдужими і до Карпатської кухні та справжньої української гостинності.

Автор

Квартиры посуточно Киев. Botanic Apartments, центр, недорого

+38 050 312 16 60; email: info@botanic.net.ua; www.botanic.net.ua; График работы: Пн-Вс 10:00-19:00